Stock banner

Строк дії:

20.04.2021 - 13.06.2021

3 крутих подарунки щотижня

Як стати учасником акції?

Оформити кредит в Credit Kasa на суму від 3 000 грн з 20 квітня 2021 року по 13 червня включно.

Увага: У нас немає обмежень за кількістю призів на одну людину. Більше кредитних договорів, більше шансів на перемогу!

Отримати гроші

Як проходить розіграш:

Щопонеділка ми обираємо трьох переможців зі списку тих, хто оформив кредит попереднього календарного тижня та виконав усі умови акції*.

Переможців ми будемо визначати за допомогою сервісу www.random.org. Де, 1 договір зверху зі списку результатів рандому дорівнює 1-му місцю для отримання призу, 2-й договір — відповідно 2-му місцю.

Імена переможців оголошуємо у соцмережі. Результати повідомляємо у день розіграшу на нашій сторінці у Facebook .

Призи:

1 місце - Електроскутер Citycoco Long 1500W Black.

2 місце - Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Essential Black.

3 місце - Велосипед Make bike MTB2.

Важливо: При відсутності у наявності вказаної моделі компанія Credit Kasa залишає за собою право змінити колір та модель подарунку у тій же ціновій категорії. Фактичний подарунок може відрізнятись від вказаного вище за кольором та модельним рядом.

Як отримати виграш?

Після того як рандомайзер обере вас, ви отримаєте СМС повідомлення з анкетою, яку необхідно буде заповнити. Також вам зателефонує і наш співробітник.

Всю комунікацію з транспортуванням і вибором конкретної моделі бере на себе компанія-підрядник (BTL агенція), якому ми передаємо контакти клієнта, який став переможцем.

Подарунок буде доставлений протягом двох тижнів після отримання нами необхідної для доставки інформації.

NB! Якщо протягом 14 днів переможець не вийшов на зв’язок, або не зміг надати коректні дані для відправки подарунку, отримання призу анулюється.

Швидше підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook, щоб не проґавити свою перемогу і першими дізнаватися про акції та спеціальні пропозиції. Хай щастить!

Отримати гроші

Детальні умови акції

* Додаткові умови розіграшу:
  • клієнти, які мають прострочення на момент розіграшу, автоматично видаляються із списку учасників;
  • для більш чесного результату, клієнти, які взяли кредит та закрили його того ж дня до розіграшу допускатись не будуть;
  • для збереження персональних даних клієнтів під час розіграшу компанія Кредит Каса буде вказувати лише їх ім’я та по батькові та номер кредитного договору;